Kurumsal


Hakkımızda

ASİL TUR 2004 yılında, 20 yılı aşkın tecrübeye sahip ve her biri kendi sahasında deneyimli ortakların bir araya gelmesiyle kurulmuştur. 10 yılı aşkın bir süredir, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TURSAB) üyesi, A Grubu Seyahat Acentası olarak hizmet vermektedir. İslâmın Temel İbadetlerinden Hac başta olmak üzere Umre , Uçak Bileti , Vize Hizmetleri , İslâmi Tatil Otelleri ve düzenlemiş olduğu Kültürel Turları da, dini, kültürel ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde temsil etmektedir.

ASİL TUR , Türkiye ve Suudi Arabistan’da oluşturduğu uzman ekibiyle, Kültür ve Turizm Bakanlığı , Diyanet İşleri Başkanlığı , Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, IATA ve Türsab’dan aldığı yetki belgeleri ile resmi işlerini ve hizmetlerini devam ettirmektedir.

ASİL TUR , İstanbul Merkezli olmakla beraber, Anadolu yakasında Ümraniye, Fatsa, Ankara,Denizli,Çorum Şubeleriyle, Elazığ,Sakarya ve Pendik Temsilcilikleriyle hizmet vermektedir. Müşterilerine daha yakın olmak için yeni şube çalışmalarına da devam etmektedir.

Misyonumuz

ASİL TUR İnanç Turizmi sektöründe, Hac ve Umre gibi kutsal ibadetlerin, Ehli Sünnet hassasiyetlerini ve Hak’kın rızasını göz önünde bulundurarak çok kıymetli hoca efendiler nezaretinde, eksiksiz bir şekilde yapılmasını sağlamak için azami gayret içerisindedir. Bunu yaparken müşterilerinin beklentilerini, rahatlığını ve memnuniyetini de önemseyen bir anlayışa sahiptir.

ASİL TUR ailesi gerek Hac ve Umre’ ye, gerekse İslami Tatil Otelleri ve Kültür Turlarına bu duygu ve düşüncelerini taşımak için çalışmaktadır.

Vizyonumuz

ASİL TUR yenilikçi, İlkeli, sorumlu, hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımıyla 2023’te sektörün öncü turizm firmalarından birisi olmak için gayret etmektedir.